Zapytania ofertowe
IT dla szpitala, przychodni, urzędu, firmy?
Do przygotowania oferty potrzebujemy tylko kilku informacji.

Jeśli poszukują Państwo indywidualnych rozwiązań sprzętowych do swojej firmy, prowadzonego szpitala, przychodni lub urzędu, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza. Tworzymy produkty dopasowane do potrzeb konkretnego odbiorcy, dlatego dla niektórych grup klientów prowadzimy wyspecjalizowane serwisy. Zmniejszamy formalności do minimum, dobieramy odpowiednie urządzenia poleasingowe i łączymy je z właściwym, dotowanym oprogramowaniem Microsoft. Prosimy sprawdzić, czy prowadzony przez Państwa podmiot może być obsłużony na jednym z poniższych portali:

NASZE SERWISY

  • Komputery dla placówek oświatowych i uczelni wyższych tutaj
  • Komputery dla klientów indywidualnych tutaj
  • Komputery dla III sektora(ngo, organizacji pozarządowych, fundacji, stowarzyszeń, opp), bibliotek, muzeów, instytutów badawczych i szpitali prowadzących nauczanie (klinicznych) link tutaj
ZAPYTAJ O OFERTĘ

Uzupełnienie formularza kontaktowego i wysłanie wiadomości, stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych przez EVK Sp. z o.o. z siedzibą w Biestrzynniku, przy ul. 1 Maja 9, 46-043 Biestrzynnik (administratora danych), w celu nawiązania kontaktu i obsługi zapytania.

Jednocześnie potwierdzam, że zostałem(am) poinformowany(a), że wyrażenie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych jest dobrowolne oraz, że mam prawo dostępu do treści moich danych, możliwość ich poprawiania, całkowitego usunięcia, przeniesienia lub bycia zapomnianym. Wszystkie zasady są szerzej opisane w dokumencie Polityka prywatności.

W każdej chwili mogę zadać pytanie odnośnie Polityki prywatności pisząc na adres biuro@evk.pl