Wycena sprzętu
Ile wart jest sprzęt komputerowy?
Do przygotowania wyceny potrzebujemy kilku informacji

W firmie wdrażane są nowe rozwiązania IT? Nadwyżki sprzętowe zalegają na magazynach? Planują Państwo zutylizować zamortyzowany sprzęt IT? Dzięki poniższemu formularzowi mogą Państwo zamówić bezpłatną konsultację i wycenę posiadanego sprzętu. Wystarczy wysłać listę produktów, a w 24h skontaktuje się z Państwem nasz doradca i przekaże szczegółowe informacje o cenie i możliwości wykupu. Przeprowadzamy projekty wykupu już od 50 sztuk sprzętu po bardzo atrakcyjnych cenach z zapewnieniem logistyki na terenie całej Europy.

formularz kontaktowy

Uzupełnienie formularza kontaktowego i wysłanie wiadomości, stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych przez EVK Sp. z o.o. z siedzibą w Biestrzynniku, przy ul. 1 Maja 9, 46-043 Biestrzynnik (administratora danych), w celu nawiązania kontaktu i obsługi zapytania.

Jednocześnie potwierdzam, że zostałem(am) poinformowany(a), że wyrażenie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych jest dobrowolne oraz, że mam prawo dostępu do treści moich danych, możliwość ich poprawiania, całkowitego usunięcia, przeniesienia lub bycia zapomnianym. Wszystkie zasady są szerzej opisane w dokumencie Polityka prywatności.

W każdej chwili mogę zadać pytanie odnośnie Polityki prywatności pisząc na adres biuro@evk.pl