Pozostałe usługi
Co jeszcze proponujemy?
Oprócz szerokiej oferty sprzętu komputerowego, usług odbioru i wykupu sprzętu, prowadzenia odsprzedaży pracowniczej czy też wynajmu sprzętu IT, oferujemy szereg innych usług, które mogą wspomóc pracę Państwa przedsiębiorstwa:
Desctop migration

Wspieramy średnie i duże firmy w projektach migracji danych i wymiany stanowisk roboczych. Jesteśmy przydatnym partnerem zarówno w zakresie sprzętu wycofywanego jak również w przypadku przygotowania sprzętu nowego do instalacji na stanowiskach pracy. Począwszy od przyjęcia sprzętu nowego, magazynowania, rozpakowania i przetestowania, załatwienia formalności gwarancyjnych, aż po implementację korporacyjnych obrazów dysków i fizyczną zamianę urządzeń.

Magazynowanie

Wspieramy firmy nie posiadające odpowiedniego zaplecza w zakresie przechowywania i dostarczania w przeciągu 24h zastępczego sprzętu i nadwyżek zasobów IT. Oszczędność miejsca i szybkość dostarczenia wymaganego sprzętu czyni outsourcing magazynowy bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Wsparcie dla darowizny

Niektórzy z Państwa pragną aby zamortyzowany sprzęt znalazł swoich nowych nabywców wśród potrzebujących. Wspólnie z Państwem przeprowadzamy proces darowizny - od przyjęcia komputerów, poprzez testowanie, instalację darmowego oprogramowania od firmy Microsoft, aż po dostarczenie do obdarowywanych instytucji sprzętu.