EVK IT Refurbishing & Remarketing

Microsoft Authorised Refurbished

Pozostałe usługi

Oprócz szerokiej oferty sprzętu komputerowego, usług odbioru i wykupu sprzętu, prowadzenia odsprzedaży pracowniczej czy też wynajmu sprzętu IT, oferujemy szereg innych usług, które mogą wspomóc pracę Państwa przedsiębiorstwa:

Desktop migration - wspieramy średnie i duże firmy w projektach migracji danych i wymiany stanowisk roboczych. Jesteśmy przydatnym partnerem zarówno w zakresie sprzętu wycofywanego jak również w przypadku przygotowania sprzętu nowego do instalacji na stanowiskach pracy. Począwszy od przyjęcia sprzętu nowego, magazynowania, rozpakowania i przetestowania, załatwienia formalności gwarancyjnych, aż po implementację korporacyjnych obrazów dysków i fizyczną zamianę urządzeń.

Magazynowanie - wspieramy firmy nie posiadające odpowiedniego zaplecza w zakresie przechowywania i dostarczania w przeciągu 24h zastępczego sprzętu i nadwyżek zasobów IT. Oszczędność miejsca i szybkość dostarczenia wymaganego sprzętu czyni outsourcing magazynowy bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Wsparcie dla darowizny - niektórzy z Państwa pragną aby zamortyzowany sprzęt znalazł swoich nowych nabywców wśród potrzebujących. Wspólnie z Państwem przeprowadzamy proces darowizny - od przyjęcia komputerów, poprzez testowanie, instalację darmowego oprogramowania od firmy Microsoft, aż po dostarczenie do obdarowywanych instytucji sprzętu.

Inwentaryzacja - wykorzystując nasze zasoby pomagamy firmom w inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania. Przedstawiamy dokładny raport posiadanych zasobów, wskazujemy błędne alokacje lub miejsca w których możliwy jest re-deployment nieużywanego sprzętu. Pomagamy w optymalizacji zastosowań zasobów w ujęciu jakościowo-kosztowym.

Kontakt z nami

EVK Sp. z o.o.
ul. 1 Maja 9, Biestrzynnik
46-043 Dylaki
Dział IT Asset Management
Tel. 0 77 465 19 93
Mobile: 0 604 459 813
E-mail: asset@evk.pl