o firmie

Pracujemy dla Twojego zysku

Zajmujemy się profesjonalną regeneracją oraz remarketingiem używanego, poleasingowego sprzętu komputerowego.
 • Regeneracja i remarketing komputerów
 • Skup, wynajem wraz z obsługą techniczną, likwidacja IT
 • Odsprzedaż pracownicza – unikalne rozwiązanie
 • Kasowanie danych i niszczenie dysków potwierdzone certyfikatem
 • Reballing (regeneracja płyty głównej) i regeneracja wizualna komputerów
 • Usługi serwisowe

DLA KOGO

Oferujemy dużym i średnim przedsiębiorstwom usługi dotyczące zarządzania aktywami sprzętu IT. Zapewniamy wykup urządzeń oraz wsparcie dla procesów wymiany zasobów. Planujemy i wdrażamy projekty migracji i inwentaryzacji sprzętu IT, dbamy o bezpieczne usuwanie danych z wycofywanych komputerów, przeprowadzamy pełen refurbishing i dostarczamy odnowione komputery do Państwa pracowników. W każdej chwili służymy możliwością wynajmu krótko lub długookresowego dowolnej ilości sprzętu komputerowego wraz z obsługą techniczną wydarzenia.

Dla placówek oświatowych oraz uczelni wyższych prowadzimy unikalny program komputeryzacji – Euroschola.eu. Serwis powstał jako interaktywna nadbudowa prowadzonego od 1999 roku Programu „Polska Szkoła w UE”, którego misją jest propagowanie idei wspierania procesów dydaktycznych przy wykorzystaniu używanych technologii IT największych światowych producentów. Rozwiązania opieramy na komputerach poleasingowych i oprogramowaniu Microsoft w ramach programu AEP.

Dla III sektora (ngo, organizacji pożytku publicznego), bibliotek, muzeów i różnego rodzaju instytucji publicznych i niepublicznych, tworzymy program grantowych rozwiązań w oparciu o komputery poleasingowe i darmowe oprogramowanie Microsoft.

Współpracujemy ze szpitalami, przychodniami i gabinetami lekarskimi modernizując służbę zdrowia poprzez dostarczanie niezawodnych rozwiązań sprzętowych, na których realizowana jest rewolucja e-zdrowie.

  Co nas wyróżnia

 • Jako jedyni na rynku świadczymy usługi na każdym etapie cyklu życia produktu
 • Przeprowadzamy pełen proces refurbishingu od konfiguracji po regenerację wizualną
 • Tworzymy własne aplikacje i oprogramowanie służące realizacji zadań
 • Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie zarządzania aktywami IT Asset Management
 • Jesteśmy partnerem Microsoft w zakresie instalacji oprogramowania na komputerach regenerowanych oraz dostarczania dotowanego oprogramowania Micorsoft (MRR i AEP)

Kim jesteśmy

Elektronika, video, komputery – te trzy słowa, których pierwsze litery tworzą nazwę firmy, dobrze pokazują czym zajmowaliśmy się jako firma rodzinna już w 1986 roku. Na początku lat 90. tworzyliśmy autorskie szkolenia z zakresu użytkowania oprogramowania Microsoft. Przeszkoliliśmy tysiące pracowników administracji samorządowej. Wydawaliśmy własne podręczniki do nauki Word i Excel. Stworzyliśmy oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwami. Byliśmy jednym z pierwszych w Polsce partnerów IBM. Zaczęliśmy dostarczać markowe urządzenia na polski rynek. Z czasem zauważyliśmy zainteresowanie urządzeniami używanymi. Nierzadko oferowaliśmy wykupiony sprzęt od większych klientów i przekazywaliśmy go podmiotom, którym mógł służyć jeszcze przez wiele lat. Wtedy zauważyliśmy potrzebę przedłużenia cyklu życia produktów. Dlatego w 1999 roku zaczęliśmy tworzyć własny proces regeneracji, od pozyskania, przez refurbishing, po przygotowanie produktu pod konkretnego odbiorcę. Zostaliśmy Partnerem Microsoft w ramach programu Microsoft Registered Refurbisher. Wypracowaliśmy własne metody i narzędzia do przeprowadzania pełnego procesu regeneracji. Dziś specjalizujemy się w obsłudze dużych podmiotów – firm i instytucji. Oferujemy komputery i notebooki poleasingowe wyłącznie najlepszych marek, m.in.: HP, Dell, Lenovo.

Pracujemy w lesie, blisko natury. Ideę re-use i recycle wdrażamy również w innych dziedzinach życia. Odnowiliśmy starą szkołę. Pracujemy na ponad 1 000 metrów kwadratowych, a z każdego okna roztacza się widok na las. Piaszczyste boisko szkolne zamieniliśmy w zielony ogród, który stał się domem dla wielu gatunków ptaków.

Jak to robimy

Każda sztuka odnawianego przez nas sprzętu przechodzi przez specjalnie zaprojektowany proces regeneracji oraz preinstalacji oprogramowania systemowego Microsoft Windows. Tysiące dostarczanych rocznie przez naszą spółkę produktów cechuje doskonała jakość, atrakcyjna cena, solidny serwis i najdłuższa na rynku gwarancja sięgająca nawet 5 lat. Wszystkie procesy przeprowadzamy z dbałością o środowisko naturalne.

Konsekwentnie pracujemy nad podniesieniem jakości produktów. Naszym celem jest, aby nabywca miał satysfakcję z zakupu i przyjemność użytkowania, jak podczas nabycia produktu nowego.

32
lata na rynku
1
w obsłudze firm
1000
produktów każdego dnia
7
wyspecjalizowanych portali
Pracowaliśmy z